fbpx

Müşteri Odaklı Anlayış

20 yıllık turizm geçmişine sahip otel işletmeciliği tecrübemiz ile siz değerli misafirlerimize Marmaris'te konaklama hizmeti vermekteyiz. Ada Boutique Hotel kaliteli hizmet anlayışıyla, çam ormanlarının arasında Marmaris’in en güzel, sessiz ve sakin noktasında yer almaktadır. Denizi ve plajı ince kum olup, deniz kademeli olarak derinleşmektedir. Ada Boutique Hotel toplam 12 odalıdır. Tesiste 1 adet yetişkin yüzme havuzu, restaurant, havuz bar, motorlu ve motorsuz su sporları imkanı (plajda ve ücretli) bulunmaktadır. Otelimiz marinaya ve barlar sokağına araçla 5 dakika mesafededir. Odalarda ve ortak kullanım alanlarında wireless internet bulunmaktadır. Marmaris'te ev konforunu ve huzuru bulmak isterseniz sizleri Ada Boutique Hotel'e bekleriz. Eğlence, alışveriş, yeme/içme gibi şehrin tüm imkanları ve canlı havasından kopmadan, ormanın ve denizin tadını çıkarabileceğiniz bir tatil siz değerli misafirlerimizi bekliyor. Şimdiden keyifli ve huzurlu tatiller dileriz.
12Oda
8Çalışan
1Restaurant
1Havuz

Standartlarımız

1. Müzik seçimlerimiz kusursuzdur.
Gün boyu sizleri rahatsız etmeyecek tarzda her kesime hitap eden müzik seçeneklerimiz ile bir çok kitleye aynı anda hitap edebilmeyi evrensel müzik listeleri ile sunmaya özen gösteriyoruz.
2. Lezzet bizim için çok önemli.
Sizlere harika dünya mutfaklarından ve Türkiye'mizin muhteşem mutfağından lezzetler sunuyoruz. Şeflerimiz alanında uzman ekibiyle kesintisiz hizmet sunuyor.
3. Sürekli hizmet.
Çalışanlarımız aradığınız her an cevap vermek için. Çözüm üretmeyi seviyoruz. Her sorunuza çözüm odaklı yaklaşarak kusursuz bir hizmet sunmaya gayret ediyoruz.
4. Aktiviteler Önemlidir.
Marmaris bölgesi tam bir aktivite merkezidir. Otelimizin resepsiyon kısmından sizlere en doğru tur acentalarına yönlendirmeler yaparak harika aktivitelere katılmanızı sağlayabiliriz.

Galeri